Onze troeven zijn
snelheid, flexibiliteit en
persoonlijk contact.

logo
 

ACTUEEL NIEUWS

 

JE DROOMT VAN EEN EIGEN ZAAK

Je droomt ervan om te beginnen met een eigen zaak? Alleen weet je niet goed hoe je eraan moet beginnen. Start je in hoofdberoep of in bijberoep? Je zit met vragen over jouw sociale zekerheid en andere wettelijke formaliteiten. Incozina adviseert je graag en helpt je zo de stap te zetten van dromen naar durven starten met jouw eigen zaak. 

 

 

JE START EEN EIGEN ZAAK

Start snel en eenvoudig uw zaak met ons. Via het ondernemersloket breng je in een handomdraai alle wettelijke formaliteiten in orde. Een vaste contactpersoon regelt alles en staat steeds voor je klaar met advies. We zorgen ook dat je sociale bijdragen in orde zijn zodat je de nodige sociale bescherming geniet. 

 

 

JE HEBT EEN EIGEN ZAAK

Als zelfstandig ondernemer wil je je focussen op uw zaak, zonder dat je je zorgen moet maken over administratie of de veranderende sociale wetgeving. Dankzij ons kan je de administratieve rompslomp beperken. Onze experts zijn op de hoogte van alle juridische en wettelijke aspecten.
 

 

MAAK KENNIS MET ONZE MEDEWERKERS

Je vindt hier de gegevens van je persoonlijke contactpersoon

Marnix Van de Gehuchte

Marnix Van de Gehuchte
Directeur

0475 / 854 056
marnix@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Caroline Depre

Caroline Depre
Onthaal

050 40 65 65
caroline@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Amel Bensaad

Amel Bensaad
Klantenbeheer
Startcentrum

050 40 65 93
amel@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Kim De Roover

Kim De Roover
Ondernemingsloket
Startcentrum

050 40 65 60
kim@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Geert Delombaerde

Geert Delombaerde
Klantenbeheer

050 40 65 81
geert.dl@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Tom Lacres

Tom Lacres
Adjunct-directeur

0478 / 881 345
tom@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Touchinka Naessens

Touchinka Naessens
Klantenbeheer

050 40 65 66
touchinka@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Greet Van Leuven

Greet Van Leuven
Ondernemingsloket
Startcentrum

050 40 65 76
greet@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Eddy Van Ryckeghem

Eddy Van Ryckeghem
Klantenbeheer
Teamleader

050 40 65 70
eddy@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Karin Vandewiele

Karin Vandewiele
Klantenbeheer

050 40 65 92
karin@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Anja Verschaeve

Anja Verschaeve
Klantenbeheer

050 40 65 83
anja@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Mareike Debusscher

Mareike Debusscher
Klantenbeheer

011 22 27 46
mareike@incozina.be
 Geraetsstraat 18 bus 2
   3500 Hasselt

Annabelle Boxus

Annabelle Boxus
Klantenbeheer
Startcentrum

050 40 65 67
annabelle@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

 

Anouchka Bernaert

Anouchka Bernaert
Helpdesk boekhouders & accountants

050 40 65 85
anouchka@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

 

 

Lieven De Coster

Lieven De Coster
Boekhouding

050 40 65 69
lieven@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

 

 

Geert Van Damme

Geert Van Damme
Boekhouding Aanvullende Verzekeringen

050 40 65 68
geert.vd@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

 

 

Mimi Dillen

Mimi Dillen
Ict & Organisatie
Hasselt

0478 502 382
mimi@incozina.be
 Geraetsstraat 18 bus 2
   3500 Hasselt

 

Valentijn Van Loocke

Valentijn Van Loocke
Ondernemingsloket
Startcentrum

050 / 40 65 61
valentijn@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

Vincent Vandewiele

Vincent Vandewiele
Relatiebeheer

0472 / 651 628
vincent@incozina.be
 Torhoutsesteenweg 384
   8200 Brugge

CONTACT

HEB JE VRAGEN?

Naam:
E-mail:
Telefoon:
Bericht:
Verificatie:

STARTCENTRUM VOOR
ZELFSTANDIGEN EN
VRIJE BEROEPEN

start@incozina.be

078/154 155 (gratis)

logo Incozina

KANTOREN MET
ONDERNEMINGSLOKET

Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge - T: 050 40 65 65

Troonstraat 40/42
8400 Oostende - T: 059 56 03 30

Geraetsstraat 18 bus 2
3500 Hasselt - T: 011 22 27 46

 

ANDERE ONTHAALPUNTEN

Antwerpen LM
Lange Nieuwstraat 109
2000 Antwerpen - T: 03 203 76 85
patrick.verschaere@lmpa.be

Gent LVZ
Brabantdam 101
9000 Gent - T: 09 223 19 76
info@lvz.be

Asse LM
Kalkhoven 22
1730 Asse - T: 02 454 06 78
dominique.vandekerkhove@lm.be